REFERENCJE

Certyfikat „FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016″

Certyfikat FGZ 001

Fragment recenzji audiobooka „Prawo Pracy – Zarys Instytucji”, nagranego na zlecenie firmy Audioscience

„Czytający książkę Jerzy Janik w roli lektora sprawdza się na szczęście bardzo dobrze. Słuchając jego głosu, nie można uniknąć wrażenia, że świetny byłby i w zupełnie innym gatunku, chociażby w kryminale, że dobrze budowałby napięcie i trzymał odbiorców w ciągłej niepewności. W tym przypadku jego atuty, przede wszystkim mocny głos czy bezbłędna dykcja, pozwalają natomiast słuchaczom uniknąć potencjalnego wrażenia znużenia i bez przeszkód skupić się na samej — nie najłatwiejszej przecież — treści.”

Tomasz Rabsztyn, AudioBook.pl

Referencje FDA

Zlecone prace wykonywane są starannie, fachowo, terminowo i w rozsądnej cenie. Ewentualne poprawki szybko są korygowane. Kontakt z lektorem jest bardzo dobry. Jego ciepły, wyrazisty i mocny głos polecamy kolejnym kontrahentom.”

Robert Noga – Fundacja Dzieci Afryki

Referencje MG -4lifeDirect

„Na współpracę z Panem Jerzym Janikiem zdecydowaliśmy się po przesłuchaniu przykładowych nagrań z próbkami głosu, które w konfrontacji z próbkami głosów innych lektorów okazały się brzmieć najlepiej – bardzo mocno i profesjonalnie. (…) Z przyjemnością możemy polecić usługi lektorskie Pana Jerzego Janika.”

Marta Klicka – Lewandowska – 4LIFE DIRECT Sp. z O. O.

 ”…Podczas trwania prac Pan Jerzy Janik był otwarty na nasze propozycje i sugestie, w pracach uwzględniał nasze wskazówki i wymagania, jednocześnie czuwał nad tym, by nagrania zostały zrealizowane zgodnie z prawidłami sztuki… Polecamy Pana Jerzego Janika jako solidnego partnera biznesowego.”

Łukasz Kawulok –  Dyrektor,  VSoft  Spółka Akcyjna 

„…Poza niewątpliwie interesującym brzmieniem głosu i zdolnościami interpretacyjnymi dodatkowymi atutami są indywidualne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt i konkurencyjna cena usług. Z przyjemnością możemy polecić wszystkim usługi lektorskie Jerzego Janika.(…)”

Paweł Kwiatkowski,  ”Intelmind”

 

„Na ofertę usług nagraniowych lektora Jerzego Janika natrafiliśmy w internecie. Po zapoznaniu się z próbkami głosu i przykładami nagrań zdecydowaliśmy się na współpracę. Nagrania zostały zrealizowane profesjonalnie i w terminie, w pełni spełniając nasze oczekiwania.(…)”

Sylwia K. Relidzyńska, F.P.H.U  ”Profesjonalista”